کرانه آسایش

ﻧﻤﺎﯾﻨﺪه اﻧﺤﺼﺎری ﺷﺮﮐﺖ APS انگلستان
اوﻟﯿﻦ اراﺋﻪ دﻫﻨﺪه ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎی ﺣﻔﺎﻇﺘﯽ ﭘﯿﺮاﻣﻮﻧﯽ در اﯾﺮان

پروژه ها

ELECTRIC FENCE

حفظ امنیت باغ و ویلا به کمک فنس الکتریکی، روشی متداول و شناخته شده در دنیا و همچنین ایران است. فنس الکتریکی، سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند، مدرن، بازدارنده و مقرون به صرفه است که جایگزینی مطمئن برای روش های سنتی حفاظت مانند حصار، شاخ گوزنی و … است.

این سیستم حفاظت پیرامونی، در نقاط مختلف دنیا جهت حفاظت از اماکن خصوصی مانند باغ و ویلا و همچنین کارگاه ها، انبار ها و کارخانجات جهت حفظ امنیت اماکن به کررات استفاده شده است.

عملکرد فنس الکتریکی باغ و ویلا

در ابتدای پروژه های حفاظت پیرامونی باغ و ویلا، کل محیط به دو قسمت (زون) قسمت بندی می شود. در مرحله بعد پایه هایی در فواصل 2 تا 4 متری نصب می شود. شایان ذکر است این پایه ها می توانند به تنهایی و یا در کنار سایر حفاظ های موجود نصب شوند.

سیستم فنس الکتریکی از مفتول های فولادی گالوانیزه گرم تشکیل شده است که به فاصله 10 سانتی متری و به صورت موازی از یکدیگر و تحت کشش قرار می گیرند. پایه های میانی دارای عایق هایی می باشند که مفتول ها از میان آن ها عبور داده شده و به وسیله پایه های ابتدایی و انتهایی و همچنین به وسیله قلاب مخصوص کشیده و محکم می شوند.

زمانیکه سارق به به یکی از زون ها برخورد کند بلافاصله یک شوک بسیار دردناک و همچنین ایمن دریافت می کند. علاوه بر این پس از برخورد بلافاصله آلارم های محیطی مانند آژیر و پروژکتور و همچنین ارسال پیامک به مالک یا نیروی انتظامی و سایر افراد تا هشت شماره دلخواه، فعال می شود.

قابلیت ها و مزایای فنس الکتریکی باغ و ویلا

قابلیت طراحی فنس الکتریکی متناسب با بودجه خانوار، با ارتفاع و متراژ دلخواه

قابلیت فعال و غیرفعال نمودن سیستم و یا زون موردنظر در مواقع نیاز

قابلیت تعیین مدت زمان فعال بودن آژیر و پروژکتور در مواقع حوادث

قابلیت ارسال پیامک هشدار تا هشت شماره و انتخاب مخاطب دلخواه

نصب آسان و سریع و آموزش رایگان جهت استفاده

دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پشتیبانی و نگهداری

قابلیت روشن و خاموش نمودن آژیر و پروژکتور از طریق تلفن همراه

تعمیر و نگهداری آسان و کاربری ساده و راحت

قابلیت اتصال به باتری پشتیبان به مدت 10 ساعت

قابلیت اتصال به سیستم های امنیتی موجود